بازدید از محل کاربینی روز پنج شنبه 20 خرداد ساعت 16 برگزار میگردد .

نکات مهم:

1- ابتدا با توجه به توصیه معاونت محترم آموزش دانشگاه و لزوم برگزاری جلسه بازدید کاربینی در ایام قبل از امتحانات ترم، از اینکه دانشجویان عزیز ممکن است در ماه مبارک رمضان به زحمت بیافتند عذرخواهی میشود.


2- برای نظم بیشتر و عدم ایجاد مشکلات احتمالی، خواهشمند است راس ساعت در محل حاضر باشید. بدین منظور لازم است فرض کنید جلسه بازدید ساعت 3 و نیم برگزار میشود. مشکلاتی از قبیل پیدا کردن محل کارورزی، یافتن محل پارک و ...را پیش بینی کنید. ممکن است از ورود دانشجویانی که تاخیر دارند جلوگیری بعمل آید.)


3- رعایت نکات ذکر شده در جلسه توجیهی 9 خرداد، بسیار ضروری است. رعایت نظم محیط کاربینی و حفظ شئونات محل کاربینی و حاضر شدن به موقع در محل کاربینی، در نمره این درس تاثیر بسزایی دارد. 


4- برای مشاهده آدرس محل بازدید کاربینی به پست بعدی مراجعه نمایید. ضمنا رمز ورود، رقم پنجم تا نهم شماره دانشجویی (از چپ به راست) می باشد.


5- فرم های مورد نیاز :

6- ضمن تکمیل و پرینت فرم های فوق و امضای فرم تعهد، آنها را داخل یک کاور پلاستیکی ساده قرار داده و در تاریخ 24 خرداد 95 ساعت 11  در محل دانشگاه به اینجانب تحویل نمایید. (در فرم ارزشیابی فقط جدول اول را پر کنید.)


7- دانشجویانی که موفق به حضور در محل کاربینی نشوند یا فرمهای مذکور را تکمیل و تحویل ندهند، برایشان نمره صفر منظور خواهد شد.


8- با توجه به کافی بودن فرم گزارش، دیگر نیازی به گزارش 2- 5 صفحه ای جداگانه و مستقل که در جلسه توجیهی اشاره شد نیست.


9- هرگونه سوال یا  نظر خود را در بخش نظرات همین پست با ذکر نام و نام خانوادگی  ارسال کنید. به نظراتی که به صورت خصوصی ارسال شود پاسخ داده نخواهد شد.


10- لطفا به سایر دانشجویان اطلاع رسانی کنید.


موفق باشید.